Rok 2020

ROK 2020

SYN KALLIOPÉ Z DÁBLOVY STUDÁNKY - ANDY BLACK SHEEP DAISY OF HIGHLAND - ALLIAS MAX, SE ZÚČASTNIL SVOJÍ PRVNÍ VÝSTAVY A UDĚLAL MI OBROVSKOU RADOST. NA KLUBOVÉ VÝSTAVĚ KCHCS V HUMPOLCI ZÍSKAL VE TŘÍDĚ MLADÝCH - V1, CAJC,

A NA KLUBOVÉ VÝSTAVY SHELTIE CLUBU V PŘESTAVLKÁCH V SILNÉ KONKURENCI  - V3

MOC GRATULUJI

JE PROSTĚ NÁDHERNÝ , ALE MÁ I ÚŽASNOU RODINU, JSEM ZA TO OPRAVDU VDĚČNÁ, A PŘEJI JIM HODNĚ DALŠÍCH SPOLEČNÝCH ÚSPĚCHŮ , JE TO MŮj Mr. ÚŽASŇÁK .

CACIB MAĎARSKO SRPEN 2020

TÉMĚŘ PO ROČNÍ ODMLCE, Z DŮVODU ŠTĚŇÁTEK A COVID 19, JSME VYRAZILI NA PRVNÍ VÝSTAVU V TOMTO ROCE A TO DO MAĎARSKA. VÝBĚR VÝSTAVY BYL JEDNODUCHÝ, UŽÍT SI TROŠKU DOVOLENÉ V THERMÁLECH A ZÁROVEŇ SE POKUSIT VYHRÁT VÝSTAVU, ZÍSKAT CAC A TÍM I SPLNIT PODMÍNKY PRO MAĎARSKÉHO CHAMPIONA. 3 denní CACIB VÝSTAVA SE POŘÁDALA V KRÁSNÉM PROSTŘEDÍ BLÍZKO MĚSTEČKA EGER, KDE JSME I BYLI UBYTOVANÍ. PRVNÍ DEN ANGIE VYHRÁLA V1, CAC, CACIB, A BOB A TÍM SPLNILA PODMÍNKY PRO UDĚLENÍ TITULU HU CH. O TITUL JSEM NA VÝSTAVĚ ROVNOU ZAŽÁDALA, OBDRŽELI JSME KRÁSNÝ POHÁR A DIPLOM PŘIJDE POŠTOU DO MĚSÍCE. VEČER JSEM SE ROZHODLA, ŽE ZBÝVAJÍCÍ DVA DNY SI UŽIJEME JAKO DOVOLENOU A DÁME ŠANCI I OSTATNÍM SHELTIIM, A DALŠÍ DNY JSME JIŽ NA VÝSTAVU NEŠLI. I KDYŽ TO BYLO TĚŽKÉ ROZHODNUTÍ, VZHLEDEM K TOMU, ŽE NENÍ JISTÉ, KDY SE ZASE BUDEME MOC VÝSTAV ZÚČASTNIT, ALE NELITUJI, MAĎARSKO JE KRÁSNÁ ZEMĚ S DOBRÝM JÍDLEM A VÍNEM A LÁZNĚMI.

ZKOUŠKY

I KDYŽ TENTO ROK BYL OPRAVDU JINÝ, A NEPOŘÁDALY SE SKORO ŽÁDNÉ AKCE, MĚLY JSME S ANGIE TO ŠTĚSTÍ A MOHLY SE NA PODZIM  ZŮČASTNIT ZKOUŠEK Z VÝKONU  - ANGIE SPLNILA ZKOUŠKY DLE MEZINÁRODNÍHO ŘÁDU SPORTOVNÍ KYNOLOGIE - BH-VT, IBGH 1,  je prostě NEEEJ.